LOKACIJA 2019 07 13 DALYVIAI

listItem image

AcroYoga

Nori gyvenime jaustis stipriai, galingai, elegantiškai ir nepalenkiamai? Išmėgink AcroYogą – suprasi, kaip savo komforto zonos plėtimas, iššūkių priėmimas ir to, kas manei, jog neįmanoma, lengvas atlikimas – pakeis kasdienybę ir sumažins stresą, tie patys gąsdinę veiksniai – tiesiog praslys pro ausis, o išaugęs pasitikėjimas savimi – nuramins ir stabilizuos!

Užsiėmimas skirtas nūdienos žmonėms – žmonėms gyvenantiems tarp kitų žmonių, kur visko kupinas ir verdantis gyvenimas nenurimsta. Skirtas Tave sustiprinti ne teoriniame pasaulyje, o tame – kuriame gyveni dabar. Sustiprinti psichiškai, socialiai ir galiausiai – fiziškai.

Čia nereikia jokio išankstinio fizinio pasirengimo – gali pakelti šaukštą – gali daryti AcroYogą! Ateik ir skrisk kartu!

listItem image

Adele Dagyte Jewellery

Adele Dagyte Jewellery – autoriniai juvelyriniai darbai, kurie pasižymi savo išskirtinumu. Tai išraiškingi ir inovatyvūs papuošalai jums.

Plačiau

listItem image

Aistė Lasytė

Muzikos scena

Aistė Lasytė – tai savos ir savitos kūrybos autorė bei atlikėja, kurios muzikoje kalbasi elektronika ir poezija, švelni melodija ir chaotiškas triukšmas, vienas sakinys ir visa istorija. Kitaip tariant, nesuprasit, jei nepamatysit, o pamačius – nebūtinai turėsite suprasti.

Plačiau

listItem image

Ars SummerFest

Ars SummerFest jungiasi prie Lokacija!

19.00 val. Vilniaus rotušės aikštė
“Ars SummerFest | Cello On the Square”
Lietuvos kariuomenės orkestras
Vadovas ir dirigentas Egidijus ALIŠAUSKAS
Solistas Gleb PYŠNIAK (violončelė)
Programa: F. Gulda
Koncertas violončelei ir pučiamųjų orkestrui

20.00 val. Savičiaus gatvė
“Ars SummerFest | Piano On the Street”
Atlikėjai: Ars SummerFest festivalio atlikėjai

21.00 val. Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia
“Ars SummerFest | Prayer in the Church”
Atlikėjai:
Gleb Pyšniak (violončelė)
Gintarė Kaminskaitė (violončelė)
Tadas Motiečius (akordeonas)
Programa: J. S. Bach, A. Šenderovas, P. Vasks

Ars SummerFest 2019 rėmėjai:
Lietuvos kultūros taryba, “Organum” fortepijonų salonas, Vilniaus miesto savivaldybė, styginių instrumentų meistras Valdas Stravinskas.

Plačiau

listItem image

CannaMama

Gatvės maistas

Pirmasis Lietuvoje kanapinis truckas stebins jus šviežių kanapių lapelių ledais, vaišins CannaMama arbata. Galėsite paragauti saldžių ir sūrių, vegeratiškų Eat My Veggies pyragų. Kanapes reikia valgyti!

Plačiau

listItem image

David (Salo Scuadra)

Kolektyvinis piešimas

David (Salo Scuadra) – menininkas, kuriantis provokuojančias iliustracijas, kuriose minimalizmas susiduria su siurrealizmu. Kaip kūrėjas, jis tiki, kad mes egzistuojame tik grupėje, individualumas tėra iliuzija. Kiekvienas susidūrimas su kitu žmogumi daro įtaką mūsų mąstymui, mūsų realybė nuolat kinta. Lokacija metu jis kviečia drauge sukurti kubistinį siurrealistinį kūrinį. Ateik ir būk šio įvykio dalimi! Proceso metu galėsi išvysti ir jo meninių darbų. Pažadam, į juos žiūrint, suvoksi, kiek gali mūsų vaizduotė ir kokią svarbą išties turi bendri prisiminimai.

Plačiau

listItem image

Denim Diaries

Kūrybinės dirbtuvės

Atnaujinto džinso studija Denim Diaries kviečia į netikėtas dirbtuves – „Džinsų ardytuves“! Tikrai girdėjai, kad nebereikalingi džinsai gali būti vėl naudingi. Prisijunk ir patirk, koks įkvepiantis ir smagus yra ardymo procesas!

Plačiau

listItem image

DIANO jewellery

DIANO jewellery – tai naujas juvelyrikos vardas Lietuvoje, kuriantis linksmus, spalvingus ir neįprastų formų juvelyrinius dirbinius. Prekės ženklas siūlo ryškių spalvų emalės ir santūresnes sidabro bei aukso kolekcijas. „DIANO“ siekia stebinti neįprastais dizaino sprendimais ir jų kokybiškais išpildymais.

Plačiau

listItem image

Ernesta ceramics

Ernesta ceramics – spalvota, ryški bei subtili rankų darbo keramika. Ryškios spalvos, linijos, taškai, papuošalai, subtilumas ir kruopštumas jungia Ernesta ceramics. Meninkei Ernestai molio atradimas tapo jos gyvenimo grožiu, pajauskite jį ir jūs!

Plačiau

listItem image

Etelli

Etelli – šiuolaikiškai bei moderniai sukurta rankų darbo juvelyrika, unikaliam ir stilingam įvaizdžiui.

Plačiau

listItem image

Evaldas Šimelis

Evaldo Šimelio autoriniai darbai – tai rankų darbo, išskirtiniai, vienetiniai papuošalai, kur sidabras derinamas su auksu, medžiu, natūralia oda. Naujausios idėjos ir modernūs sprendimai priklauso Evaldo Šimelio dirbiniams.

Plačiau

listItem image

FeraHano jewellery

FeraHano jewellery – tai šiuolaikiniai, modernūs juvelyrikos dirbiniai, apjungiantys netradicines medžiagas: metalą ir tekstilinius pluoštus. Subtiliu braižu, juvelyrikos dirbiniai sukuria išskirtinį ir įsimenamą stilių. Paprastumas, elegancija, šiltas prisilietimas, rafinuotumas – tai FeraHano.

Plačiau

listItem image

FORTIVITUM

Pasaulinė technologinė sensacija, kai bendradarbiaujant su mokslininkais, farmacininkais, gydytojais ir mitybos specialistais, lietuvių startuolio FORTIVITUM kūrėjams pavyko sukurti unikalias, precedento neturinčias naujos kartos purškiamų maisto papildų formules. Maisto papildai kurti remiantis filosofija, kad nei vienas iš ingredientų nekenktų žmogaus sveikatai. Inovacija - maksimalus preparato įsisavinimas, naudojant unikalią purškimo technologiją per burnos gleivinę, kuri garantuoja vitamino įsisavinimą iki 93%. Visi septyni produktai gaminami JAV, parduodami daugelyje pasaulio šalių ir po sėkmingo inovatyvios technologijos pristatymo tarptautinei mokslo ir inovacijų bendruomenei, FORTIVITUM žengia pirmuosius žingsnius, pristatydami savo inovaciją Lietuvai.

Plačiau

listItem image

FreakyFoxx

Prekės ženklas FreakyFoxx kuria minimalistinius ir konceptualius papuošalus iš porceliano. Jų tikslas – perteikti kitokias porceliano savybes, negu daugelis yra pratę. FreakyFoxx – pirmieji Lietuvoje pažvelgė į porcelianą kitu, neįprastu kampu ir drąsiai išėjo iš nusistovėjusių standartų bei normų. Čia kiekvienas papuošalas yra kruopščiai apdirbamas rankomis ir dengiamas aukso ar platinos liustra.

Plačiau

listItem image

Gee Equilibrium Tatuiruočių studija – gyvai!

Gee Equilibrium – keliaujantis tatuiruočių meistras, kuris tatuiruoja jau 9 metus. Mėgstamiausi stiliai – akvarelinės tatuiruotės, spalvotas realizmas bei abstrakcija. Renginio metu įsikurs tatuiruočių studija, kurioje bus galima stebėti proecesą ir netgi pasidaryti tikrą tatuiruotę!

Plačiau

listItem image

Gera Aura

Kiekviename Gera Aura kūrinyje jaučiamas stiprus ryšys su gamta, senovės religijomis. Lapės, briedžiai ir kiti miško bei namų gyventojai iš Gera Aura nori įsitaisyti ant krūtinės, atlapo, šalio ar kepurės. Draugaukime!

Plačiau

listItem image

„Happimess” labdaros iniciatyva

“Happimess” labdaros iniciatyva vykdo labdaringą veiklą, skirtą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams remti.
Renginio metu įsikurs smagi žaidimų erdvė, kurioje Hula Boards visus mokins naudotis balansiniu treniruokliu, su šeimomis kalbėsime apie atsakingą vartojimą bei dalinimosi svarbą. Kartu su vaikais kursime iš audinių atraižų bei kitų nebenaudojamų medžiagų.

Kviečiame šeimas prisidėti prie labdaros iniciatyvos į renginį atnešant paaukoti vaikų išaugtų ar nebenaudojamų daiktų!

Plačiau

listItem image

Indigo Bags

Indigo Bags – transformuojamų kuprinių ir rankinių prekės ženklas, įkvėptas minimalistinių švarių geometrinių formų, įvairių dirbtinės odos tekstūrų, spalvų ir atspalvių. Čia rankinių dizainas išgrynintas ir supaprastintas, taip išryškinant formą, o pagrindinė dizaino funkcija – transformacija. Kuprinę galima transformuoti penkiais skirtingais būdais, rankinę – trimis, todėl kiekvieną dieną galima turėti skirtingą ir stilingą aksesuarą.

Plačiau

listItem image

Jolia

Jolia – svajones pildančios apyrankės. Supakuos į taip jūsų pamėgtas kolbutes arba į klasikinę dėžutę.

Plačiau

listItem image

Justin 3

Muzikos scena

Justin 3 – tai pop / rock / electro muzikos grupė. Pagrindinis grupės solistas Justinas Stanislovaitis – aktorius, kompozitorius, dainų tekstų autorius ir atlikėjas. Atliko pagrindinį vaidmenį tarptautiniame miuziklo RENT pastatyme. Kartu su grupe Justin 3 koncertuoja užsienyje. Kartu su choreografu Pauliumi Šinkūnu, specialiai 2018/2019 metų Eurovizijos atrankai, sukūrė duetą "Twosome" kuris susilaukė didžiulo žiniasklaidos susidomėjimo. Justin 3 dainos buvo transliuojamos daugelyje nacionalinių ir tarptautinių radijo stočių: BBC radijas „One“, „BBC radio Two“, „Kiss Fm“, „Heart FM“, „Capital FM“ ir kt.

Plačiau

listItem image

Kosmosoninis muzikinės blokų grandinės konglomeratas – dirbtinis intelektas ir muzika

Gyvas pasirodymas

Dirbtinis intelektas ir muzika? Kompiuterio ir žmogaus sintezė kuriant muziką? O, taip! Renginio metu pristatomas pirmasis pasaulyje muzikos rinkinys, atliekamas gyvai, miksuojant dirbtinio intelekto sudėliotą garso ir vaizdo medžiagą, ją derinant su muzika ir tokiu būdu išgaunant unikalias melodijas. Įdomu yra tai, kad duomenys yra kompiuterio inspiracijos objektas ir jis remiasi jais kaip menininkas. Generuojama muzika yra tikrų tikriausias ir melodingas kompiuterio bei žmogaus kūrybiško bendradarbiavimo pavyzdys, kūrybą perkeliantis į kitą žmogausir kompiuterio bendradarbiavimo lygmenį.

listItem image

Kotryna Majauskaitė

Tapymas gyvai

Kotryna Majauskaitė – tapytoja, kuri pradėjo piešti anksčiau, nei išmoko kalbėti ir šiandien paveikslais bando papasakoti daugiau, nei žodžiais. Kotrynos, paveikslai seka pasakas lipančias per rėmus. Kaip kiekvienas iš mūsų, ir kaip ir bet koks daiktas, Kotrynos drobės turi istorijas. Tai jos realybės interpretacija per patirčių, sapnų, matytų vaizdų ir klausytų istorijų bagažą. Ten formos – įkvėptos materijos, turinys – jausmų. Sustok, pažiūrėk ir leisk spalvoms pasekti Tau pasaką.

listItem image

Laukės fabrikėlis

Laukės fabrikėlis – aksesuarai skirti žaviai, svajojančiai, kūrybiškai, savimi pasitikinčiai ir kiek padykusiai miesto damai. Vyrauja tiek romantiškos, tiek griežtesnių formų detalės. Detalių medžiagiškumas, skaidrumas, medžiagos organiškumas, aliuminio minkštumas ir šiluma leidžia sukurti įdomių detalių, kurios suteikia subtilumo, lengvumo, išskirtinumo, šiuolaikiškumo bei žaismingumo jausmą. Mylintiems gyvenimą!

Plačiau

listItem image

Lina

Jau antrus metus šiame festivalyje Lina kurs, vels, šukuos bei pins plaukų meną! Nešk savo plaukus į meno ir dizaino įvykį!

Plačiau

listItem image

Mackis Kids

Mackis Kids – ryškūs, išskirtiniai drabužiai bei aksesuarai vaikams ir tiems, kurie nebijo gyventi spalvingai ir griauti nusistovėjusius stereotipus. Su MACKIS lengva kurti nepamiršatamai gražią vaikystę ne tik savo mažiesiems, bet ir visai šeimai!

Plačiau

listItem image

MACKIS KIDS PARTY BUS

Vaikų erdvė

Unikalus projektas Baltijos šalyse – vaikų žaidimų autobusas! Didžiuliame autobuse įkurta vaikų žaidimo aikštelė, kuri pradžiugins jūsų mažylius bet kur, bet kada ir bet kokiomis oro sąlygomis. Šiame neįprastame autobuse gausu užsiėmimų, kurie yra puiki pramoga vaikams.

Plačiau

listItem image

MAKE HEADS TURN

MAKE HEADS TURN kuria ir prekiauja metaliniais ženkliukais. Argi nesmagu savo mintis ir poziciją išsakyti be žodžių su ženkliuku, įsegtu į apykaklę ? Šaltibarščiai ir troleibusas mylintiems Lietuvą, plaukikės ir merginos jogos pozose - sportuojantiems, špygos ir „čiūrikų“ ženkliukai - aiškią poziciją turintiems. Renginio metu Jūsų laukia akinių nuo saulės išpardavimas!

Plačiau

listItem image

miela.co

miela.co - jewelry & accessories – tai autoriniai papuošalai su polėkiu, sukurti harmonijoje su savimi, su tuo ką mąstome, jaučiame ir darome. Papuošalai skirti drąsiai bei savimi pasitikinčiai miesto moteriai. Kiekvienas papuošalas yra rankų darbo, aukštos kokybės ir pasižymintis originalumu. Su Miela visi komplimentai priklauso Jums.

Plačiau

listItem image

nuliai.lt ir krautuvėlės "Šarka daiktų kelionės" pirkinių krepšio siuvimo dirbtuvės

Aplinkai draugiškas prekinis ženklas "nuliai.lt" ir krautuvėlė "Šarka daiktų kelionės" organizuoja pirkinių krepšio siuvimo dirbtuves! Dirbtuvių metu "Šarkos" padės iš nenešiojamų džinsų pasisiūti apsipirkimų draugą. Atsineškite nenešiojamus džinsus, kurie bus transformuoti į krepšį ir po dirbtuvių turėsite puikų, tvirtą krepšį, su kuriuo bus ypač patogu eiti apsipirkti!

Plačiau

listItem image

Ocdeco

Ocdeco – lietuvių dizainerės sukurtas prekės ženklas, skirtas verslioms, dirbančioms moterims. Drabužių liniją išsiskiria iš kitų originaliais dizainais, aukštos kokybės medžiagomis ir įmantriu pasiuvimu. „Ocdeco kuria, o ne kopijuoja" – kiekvienas rūbas yra autentiškas, pasirinkus šiuos drabužius, galėsite būti ramios, kad toje pačioje patalpoje taip pat apsirengusių nesutiksite. „Ocdeco“ kiekvieną nuostabią lojalią klientę aprūpins ne tik savo kurtais drabužiais, bet ir dėmesiu bei dovanomis!

Plačiau

listItem image

Panfood

Gatvės maistas

Panfood prekiauja ekologiškais riešutų desertais su sezamu, džiovintais vaisiais bei ypatingaisiai rytietiškais skanėstais (nuga, lukumas, truputis chalvos). Sužadins apetitą bei suteiks jėgų įspudžių kupinai dienai!

Plačiau

listItem image

PRETTY UGLY

PRETTY UGLY glitter spotas – tai festivalinio makeup‘o stotelė, kuri kvies pasipuošti veidą ir nuotaiką blizgučiais ir spalvotais raštais. It‘s time to shine!

Plačiau

listItem image

REBEL NINJA

Gatvės maistas

REBEL NINJA – maištingieji nindzės, fish&chips vagonėlis. Lokacija metu jie laužys standartus vardan vieno tikslo – kad jūs būtumėt sotūs ir laimingi!

Plačiau

listItem image

Reda Paula

Kūrybinės dirbtuvės

Aksesuarų dirbtuvės su dizainere Reda Paula “Rescue & Repurpose”. Reda – tai kostiumo dizainerė, kurianti pagal tvarios mados principus. Savo kolekcijose naudojanti targamybines atraižas, išgelbėtas nuo sunaikinimo iš masinių siuvimo įmonių. Kūrybinių dirbtuvių metu dizainerė pakvies pasigaminti ekologišką aksesuarą vasarai. Mažais žingsneliais prisidėdami prie švaistymo mažinimo, patirsime, kad kartu pasiekti pozityvių pokyčiu yra lengviau!

Plačiau

listItem image

Rita Radavi

Subtilūs Rita Radavi papuošalai moterims vertinančioms kokybę bei natūralumą.

Plačiau

listItem image

Second ME

Second ME drabužiai tinka visoms progoms, ypač nuotykiams. Užsidėjus vieną kartą, nebesinori nusiimt. Ant tiek gerai!

Plačiau

listItem image

Skaitmeninio meno galerija – pirmą kartą Lietuvoje!

Renginio metu vyks ne tik „tradicinio“ meno pristatymas. Kviečiame į pirmą skaitmeninio meno galeriją viešoje erdvėje. Čia galėsite pamatyti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio menininkų skaitmeninio meno darbus. Skaitmeninis menas pasaulyje vis populiaresnis, nepraleiskite galimybės susipažinti su šia meno sritimi!

listItem image

Somnium galerija

Vienetiniai Somnium galerija autoriniai juvelyrikos dirbiniai gimę iš begalinės meilės. Papuošalas – ne tik stiliaus ir įvaizdžio dalis, ilgainiui jis tampa talismanu.

Plačiau

listItem image

Starli jewelry 

Starli jewelry – tai stikliniai papuošalai, magiškai šviečiantys tamsoje. Paremti unikalia technologija, papuošalai kviečia atrasti naujas planetas dangaus kūnus perkeliant į stiklo gaminius. Tai unikalus produktas mados, stiliaus ir kartu originalaus įvaizdžio rinkai. Starli jewelry – „žvaigždžių šviesa“.

Plačiau

listItem image

Surasta

SURASTA – abejingų nepaliekantys vėriniai ir kūno diržai su odos ir metalo detalėmis bei kiti aksesuarai. Kiekvienai dienai ir ypatingai progai. Surask savo!

Plačiau

listItem image

Terra recognita

Galerija terra recognita – tai darbų galerija priklausanti autoriui, pasižyminčiam išskirtiniu braižu – Sauliui Vaitiekūnui. Menininkas nesunkiai atpažįstamas, o kartu ir visiškai nenuspėjamas. Jo kūrybinėje biografijoje neatsiejamai dera, rodos, visiškai skirtingos raiškos formos – mažoji akmens ir metalo plastika, juvelyrika, monumentalūs skulptūriniai objektai bei konceptualios instaliacijos.

Plačiau

listItem image

Underlook

UNDERLOOK – tai originalus fotografavimo būdas iš apačios. Lokacija metu jie kvies NEMOKAMAI įamžinti jūsų augintinius. Čia rasite ir jų kuriamus produktus: marškinėlius, kuprines, užrašų knygutes, paveikslus bei išskirtinę parodą. Trumpiau tariant, gaila praleisti!

Plačiau

listItem image

Valerija André

Tapymas gyvai

Valerija André I Art – tapytoja, grafikos dizainerė ir iliustratorė. 2016 metais įgijo vizualiųjų menų bakalaurą, grafinio dizaino specialybę, Londono Metropoliteno Universitete ir sukūrė pirmąją paveikslų seriją „Urban Alien“ („miesto ateivis“). Vienas iš šios serijos paveikslų „Melt“ buvo parduotas 2018 metais vykusiame IWAW (International Women‘s Association) kasmetiniame gala aukcione. 2018–2019 metais Valerija surengė jau tris asmenines tapybos parodas, jos paveikslus yra įsigiję privatūs asmenys iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Izraelio, Estijos ir Austrijos. Ateik ir išvysk jos kūrybos procesą gyvai!

Plačiau

listItem image

Vilija Mataitytė

Vilijos Mataitytės juvelyrika iš nuostabiojo titano. Lokacija metu galėsi rinktis iš įvairių atspalvių, dydžių bei formų, pagražintus auksuotomis detalėmis ar žaviais akmenukais. Šie papuošalai leidžia organiškai paįvairinti kiekvienos moters stilių. Tai „nuotaikos” detalė, be kurios neapsieinama.

Plačiau

listItem image

Vilma Statkuvienė

Vilmos Statkuvienės odiniai aksesuarai – išraiškinga įvaizdžio detalė, kuri pabrėžia asmeninį stilių ir sujungia jį į harmoningą visumą. Odinių dirbinių dizaino privalumai, įvairi kūrybinė technika, plati koncepcinė raiška bei plastinės galimybės – visa tai leidžia sukurti ir prabangų minimalizmą ir santūrią ekstravaganciją. Čia paprastumas yra didžiausias rafinuotumas.

Plačiau

listItem image

Violaine

„Violaine“ – tai vienetinių ir nedidelio tiražo drabužių linija, skirta patogumą, ilgaamžiškumą ir kokybę vertinančiai moteriai. Kuriant drabužius įkvėpimo semiamasi gamtoje, stebint gėles, medžius, debesis ar jūrą. „Violaine“ kolekcijos – ramios, drabužių formos klasikinės ir universalios, dizainas minimalistinis, bet kaskart paįvairintas romantikos, retro ar bohemiško stiliaus elementais. Visi drabužiai siuvami iš natūralios sudėties audinių: lietuviškas linas vasarai, itališka vilna žiemai bei šilkas visiems metų laikams.

Plačiau

listItem image

Žilvinas Stankevičius

Kūrybinės dirbtuvės

Dizaineris Žilvinas Stankevičius kviečia į tikrą nuotykį - popierinių kaleidoskopų dirbtuves. Popierinis kaleidoskopas yra pagamintas naudojant nebrangias medžiagas ir technologijas, o ypatinga jo konstrukcija leidžia naudoti jį daugybę kartų. Dizaineris domisi ekologine tema ir teigia, kad jam labai svarbi būtent ekologinė popierinio kaleidoskopo idėja: „Paprastas, nebrangus daiktas gali būti ne vienkartinis, o naudojamas daug kartų ir keisdamasis kiekvieną kartą suteikti naujų, pozityvių emocijų“. Popierinis kaleidoskopas – puikus instrumentas lavinti Jūsų fantazijai bei unikali dovana draugui.