listItem image

ADore

„ADore“ – poetiški drabužiai ir aksesuarai tikrai miestietei. Visi gaminiai yra rankų darbo, kiekvienai detalei skirta daug dėmesio ir kruopštumo. Tai kūriniai, pažadinantys tikrąjį AŠ.

Plačiau

listItem image

Andrius Gudišauskas

Autorinė juvelyrika sujungianti klasikinį bei modernų dizainą, nevaržoma nusistovėjusių normų ir taisyklių. Papuošalų gamybai naudojami įvairūs metalai: auksas, sidabras, žalvaris, varis, plienas bei kitos medžiagos. Atsižvelgiant į klientų norus ir autoriaus meninę pasaulėžiūrą, kuriami išskirtiniai žiedai, auskarai, segės, kaklo papuošalai, apyrankės, sąsagos, diržo sagtys ir kiti kūrybiškumo nestokojantys dirbiniai.

Plačiau

listItem image

Airdance Vilnius

Savo kūrybą pristatys „Airdance Vilnius“. Išvysite vizualaus meno projektą „Lifeforms“ su oro akrobatikos elementais.

Pasirodymas „Dreams“: https://www.youtube.com/watch?v=KHb_ePEmKG8&feature=youtu.be

Plačiau

listItem image

Artoteka

Žvakių iš natūralaus bičių vaško liejimas.

Žvakė simbolizuoja žmogų: žvakės vaškas – žmogaus fizinį kūną, dagtis – protą, o liepsna – dvasią. Žvakes liejame senuoju žvakių liejimo būdu (su lanku), atsiradusiu XIV a. Dzūkijoje ir išlikusiu tik kai kuriuose šilinių dzūkų kaimuose. Ištirpintas vaškas statomas su dubeniu ant karštų bulvių ar burokų katilo (kad neužstengtų). Ant medinio rato arba lanko, pritvirtinto ant lubų arba ant stovo, sukabinami knatai, dažniausiai medvilniniai ar lininiai sūlai, ir ant kiekvieno iš jų tolygiai pilamas vaškas tol, kol apeina visas ratas. Apsukus ratą, pirmasis knatas jau būna apsitraukęs atvėsusiu vaško sluoksniu, procedūra kartojama. Pilama tol, kol gaunama norimo storio žvakė. Tradiciškai jos būna maždaug poros centimetrų storio ir apie 40 cm ilgio.

Užsiėmimo metu susipažinsime su senoviniu bičių vaško žvakių liejimo procesu. Žvakes kvepinsime prieskoniais: laurais, kardamonais, kuminais ar cinamonu, arba išglostysime natūraliais eteriniais aliejais: kokoso, mėtų ir kt. kvapų.

Plačiau

listItem image

Artworks LT

Išskirtinė akį traukianti apranga su Lietuvos menininkų tapybos bei grafikos darbų spauda.

Plačiau

listItem image

Aureart Decor

Dailininkės tapytos raktinės, suteikiančios jaukumo namams ir skirtos tiems, kurie vis palieka raktus ne vietoje. Ir kiti smagūs tapybiški medžio dalykėliai, puikiai tinkantys dovanoti netgi ir sau.

Plačiau

listItem image

Bambero

Baltijos gintaro karoliukų apyrankės. Juodojo Baltijos gintaro apyrankės buvo sukurtos kruopščiai sugretinant ilgametę patirtį ir spontanišką įvairių formų bei spalvų žaismą.

Plačiau

listItem image

CannaMama ir Eat My Veggies

„CannaMama“ ir „Eat My Veggies“ apjungia galias nustebinti Jus neapsakomais skanėstais. Kanapiniai limonadai, pyragai ir ne tik!

Plačiau apie „CannaMama“

Plačiau apie „Eat My Veggies“

listItem image

Coffee24.lt

Ar esate nuositeikę išbandyti šviežiai skrudintą kalnų kavą? Etiopija, Tanzanija, Indonezija, Kolumbija ir Zimbabvė – rūšinės kavos iš skirtingų žemynų ir „Coffee24“ žaibai!

Plačiau

listItem image

Čia tu?

Maži dalykai dideliam džiaugsmui – mediniai šmaikštaus turinio rankų darbo ženkliukai ir minimalistinio stiliaus atvirukai.

Plačiau

listItem image

Danuta Šimelytė

Danuta Šimelytė renginio metu kvies interaktyviai susipažinti ir pasimatuoti kolekcijos „Pasauli! Sustok!“ modelį. urlija įkvėpta chaotiškų šiukšlynų peizažų, modelių medžiagos austos iš fabrikuose surinktų, išmetimui pasmerktų atraižų, bei kasdienių daiktų. Tai kolekcija, primenanti, kad laikas atsimerkti ir pažiūrėti į mūsų šiukšlėse skęstantį pasaulį ir mus pačius, gyvenančius jame.

Plačiau

listItem image

Datulės.lt

Aukščiausios kokybės datulių prekinis ženklas. Įmonė tiekia aukščiausios kokybės datules ir datulių produktus iš Saudo Arabijos.

Plačiau

listItem image

Drama Burger

„Drama burger“ burgeriai ypatingi tuo, kad kasdien ruošiami iš šviežių produktų. Burgeriams šefai specialiai kepa brioche bandelę, patys marinuoja daržoves, maišo padažus ir kasdien šviežiai mala mėsą, kurią gauna iš Lietuvos ūkių. O skonius derina taip, kad burgeryje atsiskleistų kuo daugiau dramos: skonio, atradimų, nuotykių. „Dramos“ virtuvės šefai sugaišo daug laiko, kol paruošė tokį burgerių meniu, kuriuo didžiuojasi. Bet jiems to negana, tobulo burgerio paieškos tęsiasi, naujienų turi visada. Kas mėnesį šefai kuria vis naują gurmaniška nuotykį – mėnesio burgerį.

Plačiau

listItem image

Ernesta Ceramics

Ryškios, jaukios, mažos arba didelės puošmenos namams, stalui, sienoms, ausims, šaldytuvui.

Plačiau

listItem image

Etelli

Moderni gintaro juvelyrika.

Plačiau

listItem image

Evaldas Šimelis

Evaldo Šimelio autoriniai darbai – tai tik rankų darbo, išskirtiniai, vienetiniai papuošalai, sidabras derinamas su auksu, medžiu, natūralia oda. Naujausios idėjos ir modernūs sprendimai.

Plačiau

listItem image

FeraHano

Išskirtiniai rankų darbo juvelyriniai dirbiniai, kuriais galėsite pasipuošti ypatingomis progomis ir ne tik. Paprastumas, elegancija, šiltas prisilietimas padaro darbus išties išskirtiniais, o darbams naudojami pieno ir gintaro pluoštai suteikia jiems puošnumo bei rafinuotumo. Taip, nenukrypstant į perkrovimą, sukuriamas ir išlaikomas savitas stilius.

Plačiau

listItem image

Freaky Foxx

„FreakyFoxx“ kuria minimalistinius ir konceptualius papuošalus iš porceliano bei stengiasi perteikti kitokias šios medžiagos savybes, negu daugelis yra pratę. Autoriai pristato save kaip pirmuosius Lietuvoje, pradėjusius į porcelianą žiūrėti kitu, neįprastu kampu ir išėjusius iš nusistovėjusių standartų bei normų. Kiekvienas papuošalas yra kruopščiai apdirbamas rankomis ir dengiamas aukso ar platinos liustra. „FreakyFoxx“ gamina nešiojamą meną, kuris gražus savo paprastumu, tačiau nėra paprastas. Gali žiūrėti į papuošalą iš ivairiu kampų ir kiekvieną kartą vis pamatysi kažką, ko nematei prieš tai.

Plačiau

listItem image

Gaudutė Žilytė

Vilniaus Dailės akademijos studentė, Gaudutė Žilytė, pristato savo kurtus baldus: iš antrinių žaliavų pagamintą „Comb“ suoliuką, hamaką ir naujausią projektą – „Red Dot“ krėslą. Ekspozicijos lankytojai galės išbandyti baldus, klausantis muzikos pasisupti ant hamako bei pabendrauti su dizainere.

Plačiau

listItem image

Gera Aura

Papuošalai ir aksesuarai.

Plačiau

listItem image

Goda ir Lukas

„Pamačiau Luką grojantį Kauno senamiestyje ir paprašiau, kad vieną dainą paskirtų man. Tarsi žinodamas jis sugrojo mano mėgstamiausią. Po tokio įvykio paprastai žmonės nebesusimato. Tačiau Lietuva yra nedidelė.“, – sako Goda. Va taip organiškai nutiko, kad prieš pat „Lokacijos“ renginį jie nusprendė savo pirmąjį autorinį koncertą pristatyti Rotušės aikštėje, „Lokacijos“ metu.

Godos pasirodymas

Luko pasirodymas

listItem image

Idea Cycle

Liucija Dervinytė – menininkė ir dizainerė, kurianti po prekės ženklu „Liucija Textiles“, bei „Ideas Block“ kūrybinės erdvės bendraįkūrėja. Šį kartą ji pristatys savo naująjį užrašų knygučių projektą – „IdeaCycle“. Pakvies pažvelgti į kūrybinį knygelių gamybos procesą. O visi entuziastai taip pat galės įsitraukti į kūrybą ir susikurti užrašų knygutę patys.

Plačiau

listItem image

Ignas Danielius

Kalbantys liežuviai siekia abstraktaus avangardo, kalbantys liežuviai skirtingomis kalbomis rašo skirtingus dalykus. Turbūt dėl to, kad kalbos skiria žmones kaip idėjas. „Kalbantys liežuviai“ prisistato: kalbėdami garsu, rodydami garsą ir pasiunčiantys praeivius kosminės odisėjos link, juostom lyg keliais ar dimensijom, visatoje lygiaverčios visatos viduje. Spalvinga kūrinių emocija reprezentuoja pono Kandinskio metaforą, kurioje jis sugretina pianistą ir tapytoją. Šio renginio metu menininkas yra ir pianistas, ir tapytojas, ir pasakotojas, ir kažkas, ko niekas nepažįsta.

Na, išskyrus tave, nes tu pasiekei šios nereikšmingos pastraipos galą. Tiesiog pasiklausyk istorijos ir susikurk kažką sau… Galų gale svarbiausios yra emocijos, kurios gimsta bežiūrint į šiuos kūrinius.

Harmoniškai tariant,
Ignas Danielius

Plačiau

listItem image

Indigo

Kuprinių ir rankinių kolekcija „Less is More“ įkvėpta minimalistinių švarių geometrinių formų, įvairių dirbtinės odos tekstūrų, spalvų ir atspalvių. Rankinių dizainas išgrynintas ir supaprastintas, taip išryškinant formą. Pagrindinė šio gaminio dizaino funkcija – transformacija. Kiekvieną dieną galima turėti skirtingą ir stilingą aksesuarą. Išgrynintas dizainas – išskirtiniams žmonėms. Puikiai dera tiek prie džinsų, tiek prie vakarinės aprangos.

Plačiau

listItem image

Interviu „Ką žmonės dirba visą dieną?“

Vidutiniškai per gyvenimą dirbame 90 tūkstančių valandų. Skaičius džiugina, jeigu darbas mylimas, tačiau oda nueina pagaugais, jeigu savo veikloje matai šnipštą prasmės. Ką žmonės dirba? – tai bendruomenė, suburianti darytojus, siekiančius pakeisti tradicinį požiūrį į darbą Lietuvoje. Bendruomenė, žinanti, kad darbas gali būti ir malonumas, ir meilė! Su kūrėjais atvirai ir nuoširdžiai kalbamės apie nesėkmes, nepatogumus ir tikras istorijas.

listItem image

Kita Forma

VšĮ „RV Agentūra“ projektas skirtas aukščiausiam atliekų tvarkymo prioritetui – jų susidarymo prevencijai – populiarinti ir skatinti, nepraleidžiant ir kitų atliekų tvarkymo alternatyvų. Šia iniciatyva siekiama skatinti visuomenę vengti atliekų susidarymo, mažinti kenksmingų medžiagų kiekį gaminiuose ir produktuose, daiktus naudoti pakartotinai ar pailginti jų naudojimo laiką. Jau augame tokioje visuomenėje, kur žmonės nebemoka susilopyti kojinės, tėvai vaikus veda pramogauti į prekybos centrus, vaikai mokyklose daro darbelius tik iš naujų žaliavų, kartais net ganėtinai brangių, tiek gamtos, tiek piniginės atžvilgiu.

„Lokacijos“ metu griaunamas nusistovėjęs mitas, kad geri daiktai tik tie, kurie padaryti iš naujų žaliavų, o daiktas padarytas iš atliekų – vertas tik vietos šiukšlinėje. Ką galima nuveikti suvalgius picą arba nusipirkus naujus batus? Tikrai nepulti išmesti nuo jų likusių dėžių! Renginio metu „Kita forma“ pademonstruos, o dalyviai bus kviečiami išbandyti įvairius stalo žaidimus, pagamintus iš antrinių žaliavų. Čia rasite Laivų mūšį, stalo futbolą, šaškes, labirintus ir kitus smagius, gamtai draugiškus žaidimus.

Plačiau

listItem image

K. Lieb

„K. Lieb“ – tai ne tik rūbas, tai – emocija, tai – siekis suteikti galimybę moterims pasijausti ypatingomis. Mūsų drabužiai gimsta čia, Lietuvoje, mieste prie jūros – Klaipėdoje. Studijoje kartu su profesionalių siuvėjų komanda, sutelkę dėmesį į aukščiausią kokybę, sudėję gražiausias savo emocijas ir geriausius linkėjimus, kuriame drabužius, kuriuose paprastos ir aiškios linijos persipina su moteriškumu ir elegancija.

Plačiau

listItem image

Koppa

Funkcionali apranga, puošta akį traukiančiais piešiniais, detalėmis, spalvų kontrastais.

Plačiau

listItem image

Kristijonas Ribaitis

Kristijonas Ribaitis – atlikėjas, dainų autorius, nepaisantis muzikos standartų. Turi savitą žanrą – tai tarsi indie, bliuzo ir dainuojamosios poezijos mišinys. Groja vienas, nes dėl jo ūgio kitų grupės narių tiesiog nesimatytų, tačiau loopstationo pagalba tampa savotišku žmogumi-orkestru. 2017 m. išleido debiutinį albumą „Vakar Buvo Rytoj“ įkūnydamas beviltiško romantiko su odine striuke įvaizdį, o dabar įrašinėja EP „Penki“ su didesniu elektronikos prieskoniu.

Plačiau

Pasiklausyk

Nuotraukos autorė: Viktorija Pranaitytė

listItem image

Lena Klyukina

Grafikės Lenos Klyukinos organinio piešimo dirbtuvių metu susipažinsite su intuityviu (ne)tobulumo, tekstūrų, šviesos/tamsos ieškojimu gamtos ir žmogaus sukurtuose daiktuose ir dalykuose. Nagrinėdami augalinės ir dirbtinės kilmės faktūras per padidinamąjį stiklą ir monokuliarą, stebėsite, kas daro mus supančios aplinkos elementus unikalius ir vertus meno kurinio, ir kalbėsitės apie chaotišką grožį trūkumuose.

Plačiau

listItem image

Lietpaltis.lt

„Lietpaltis.lt“ – madingas gali būti ir per lietų!
Nuo idėjos iki kiekvienos detalės su didele meile pagaminti Lietuvoje!
Ne tik apsauga nuo lietaus, bet ir išskirtinė aprangos detalė.
Lietpaltis.lt kolekcija atspindi minimalizmą ir audinių išskirtinumą.

Plačiau

listItem image

Mackis

„Mackis“ – pramogų zona vaikams. Joje kartu su mažaisiais galėsite išbandyti daugybę įdomiausių žaidimų, kurių metu lavinsite taiklumą, loginį mąstymą, atrasite spalvų pasaulį ir patirsite daugybę smagiausių nuotykių!

Plačiau

listItem image

Mackis Kids

Mieste nedaug vietos vaikystei. Šalti veidai, pilki pastatai ir daugybė „negalima“, „negražu“ ar „nederėtų“. Tačiau šviesioje ir laisvoje „Mackis“ SS18 kolekcijoje vaikams yra daug vietos svajonėms. Iš išorės minimalistiniai, tvarkingi ir griežti siluetai talpina balerinų sukinius, smėlio pilnus tarpupirščius, kiemo vėją ir saulės spindulius. „Mackis“ SS18 suteikia laisvę miesto vaikams būti vaikais.

Plačiau

listItem image

Madmode

Rankų darbo papuošalai iš natūralių akmenų, itališko šilko, japoniško biserio, metalo ir „Swarovski“ kristalų. Mada už prieinamą kainą.

Plačiau

listItem image

Mash Machine

„The Mash Machine“ – inovatyvus muzikos kontroleris, leidžiantis visiems pasijausti tikrais DJ! Dėliok ritmų, melodijų, bosų ir vokalų kaladėles ant žaidimo paviršiaus ir kepk dainas. Iki 4 žaidėjų vienu metu – ateik ir šok kartu su draugais „Lokacijoje“!

Sužinok, kaip groti

Plačiau

listItem image

Miela.co

Autoriniai papuošalai su polėkiu.

Plačiau

listItem image

Mob Justice

„Mob Justice“ – keturių asmenų grupė su keturiomis asmenybėmis. Groja apie meilę snieglentėms, moterims su įdiegta operacine sistema ir kitas sociumo įmantrybes. Ypatingo vokalo ir besipinančių ritmų mišinys, kuris užburia ir priverčia judėti smegenis ir klubus.

Plačiau

listItem image

Nostalgie Ceramics

Balto molio ir porceliano aksesuarai, segės ir pakabukai – naktiniai drugiai, natūralios, realistinės širdys, pusmėnuliai. Tai – puodeliai iš Alisos veidrodžių karalystės su baltais triušiais, kurie visada primins, kada metas gerti arbatą. „Nostalgie Ceramics“, tai jūsų namų pasakiškoji pusė, leidžianti trumpam atitrūkti nuo kasdienio skubėjimo ir panirti į fantazijos pasaulį.

Plačiau

listItem image

NOwN

„NOwN“ – muzika, materializuojanti akimirką, išreiškianti dabartį, kurioje lengva būti. Tai garsas, padedantis apčiuopti laikinumą. Surinkti mūsų trapumą, įleisti jį atgal į širdį.

Plačiau

listItem image

Paulius Soham Art

Gyva kūrybos išraiška/performansas gatvės meno pavidalu.

Į Pauliaus kūrybą įeina detalių mandalų piešimas, gamtos motyvai, organinių formų eksploracija ir gryna improvizacija. Šiuo metu vėjai vėl nunešė jį atgal prie gatvės meno, taigi jis pasiryžo gyvai paišyti ir su lankytojais pasidalinti, kaip vyksta šis procesas.

Plačiau

listItem image

Peepo

„Peepo“ – tai vieta, kur galite rasti kažką idomaus, patogaus, švelnaus, mielo, šiuolaikiško, originalaus.

Plačiau

listItem image

Rasa deSign

„Rasa deSign“ daiktų dizaino ženklas – tai įvairiausi praktiški ir kasdienybėje labai reikalingi daiktai, kurie greta materialios formos turi dar ir gerų jausmų ir prasmių simboliką. „Lokacijoje“ bus pristatomi įvairiausi atšvaitai: „Optimistai“, „Laiko ženklai“, „Gyvenimo ratai“ ir „Asmens sargybiniai“.

Plačiau

listItem image

Rita Radavi

Subtilūs Ritos Radavi papuošalai moterims, vertinančioms kokybę bei natūralumą.

Plačiau

listItem image

Sculp

Laukinės gamtos estetikos ir neaprėpiamų kosmoso begalybių įkvėpti keramikos aksesuarai, sukurti šiuolaikiniam žmogui, klaidžiojančiam miesto džiunglėse.

Plačiau

listItem image

Second ME

„Second ME“ – neišvengiamai mėgstamiausi daiktai garderobe, nes pagaminti atsakingai, su meile, itin kokybiškai ir apgalvotai. Drabužiai, tinkantys įvairioms progoms ir tinkantys visiems nuotykiams, į kokius bepapultumėt. Ir, ko gero, pačios patogiausios ir geriausios tamprės mieste, kuriomis kojas papuošus 1 kartą, nebesinori nusiimt!

Plačiau

listItem image

SJgoods.lt

Tikros odos rankinės, kuprinės, piniginės, kompiuterių dėklai – visas „SJgoods.lt“ asortimentas alsuoja miestietišku minimalizmu. Dėmesys detalėms ir komfortui, jokio kompromiso renkantis medžiagas ir šiuolaikinio miestiečio gyvenimo būdą atitinkantis stilius – taip kuriamos „SJgoods.lt“ istorijos.

Plačiau

listItem image

Sninga, nes Inga

„Sninga, nes Inga“, o, kai nesninga, kvepia. Kvapų medukai automobiliui ar namams bei piešinukai ant gaminių iš perdirbto popieriaus.

Plačiau

listItem image

Strings of Earth Orchestra

„Strings Of Earth Orchestra“ – tai bliuzo, džiazo, regio, fanko, roko, regio arba tiesiog – muzikos grupė iš Vilniaus, Druskininkų, Alytaus, Šilutės arba tiesiog – iš Lietuvos.

Šie jauni žmonės groja įvairių stilių muziką – beveik kiekvienas kūrinys parašytas skirtingame žanre. Vien per 2017 m. jie atliko beveik 50 gyvų pasirodymų šalyje – nuo muzikos klubų ir barų iki miestų švenčių ir festivalių po atviru dangumi. Koncertuose netrūksta kolaboracijų – per metus „Žemės Stygos“ įtraukė virš 20 muzikantų iš įvairių pasaulio šalių ir yra viena aktyviausiai koncertuojančių grupių Lietuvoje.

Šiuo metu grupė dirba prie debiutinio albumo ir ruošiasi kelionei į Kiniją, bet tai visiškai netrukdo jiems ir toliau apdovanoti klausytojus gyvais koncertais ir skleisti gerasias bangas.

Plačiau

listItem image

Tapybos paroda

Ekspozicijoje pristatomi trijų jaunų ir perspektyvių tapytojų – Giedrės Šiaulytės, Rūtos Matulevičiūtės ir Tado Tru Chill – kūriniai, trijų skirtingų stilių kūryba, susiformavusi menininkams kartu tapant studijų ir praktikų metu, iš kurių pirmosios vyko XVIII amžiaus dvare Salose, Rokiškio raj. Renginio metu bus tęsiamas toks pats procesas – tapoma gyvai - kuriama skirtingai, savaip, bet kartu.

Giedrė Šiaulytė baigė tapybos bakalauro studijas 2017 m., dalyvauja parodose, toliau gilinasi ir plėtoja studijų metu pradėtą temą apie efemeriškumo grožį ir kasdienybę, kuri matoma, kaip neįprasta, netikėta, pasakiška. Tam perteikti menininkė renkasi lengvą, vientisą koloritą, išvalydama raišką nuo kontrastingų spalvų ir dramatiškumo. Tapytojos Giedrės kūryba – tai pastabumas akimirkos žavesiui, šviesiosios pasaulio pusės matymas ir jos išgyvenimas.

Rūta Matulevičiūtė šiuo metu studijuoja Vilniaus dailės akademijoje, tapybos magistrantūroje. Kūriniuose derindama išorinio ir vidinio pasaulio vizijas tapytoja gilinasi į žmogaus psichologiją, jo dieviškumą ir ryšį su aplinka. Vienas artimiausių terminų jos kūrybai apibūdinti – magiškasis realizmas, nurodantis į kūrinių sapnišką atmosferą ir daugiaprasmių simbolių gausą. Rūtos Matulevičiūtės tapomi minčių/intelektualiniai peizažai (mindscapes) kartu ir vaizduoja ir patys kuria potyrio akimirką.

Tadas Tručilauskas – Tada Tru Chill. Fotografija yra tapyba su šviesa, o tapyboje svarbus tolygus šviesos ir šešėlio pasiskirstymas. Tikriausiai tai susiję su tuo, kad mūsų Saulei susiformuojant, prieš ją gimė ir mirė žvaigždžių kartos. Tad tapyba – būdas studijuoti visatos dėsnius. Tai yra, tarp destrukcijos ir kūrimo stebėti panašumus, pavyzdžiui – atrasti įvairiausias kūno pozicijas, mėtyti ir „skraidinti“ dažus, kaip „mirštanti žvaigždė sprogsta ir tuo pačiu pasėja šansą atsirasti naujai gyvybei“.

Giedrė Šiaulytė

Rūta Matulevičiūtė

Tada Tru Chill

listItem image

Unideco dirbtuvės

Mažiesiems renginio lankytojams „Unideco“ suteiks išskirtinę galimybę sukurti tapetų raštus čia pat – Vilniaus Rotušėje! Specialiai vaikams įkurtose „Mažųjų interjero dizainerių dirbtuvėse“ vaikai pagaliau galės išlaisvinti savo kūrybines idėjas kaip turėtų atrodyti namų sienos. „Unideco“ mažųjų dizainerių kurtais raštais papuoš prekybos centro sienas!

Plačiau

listItem image

Unideco kambarys

Namų apdailos centras „Unideco“ renginio lankytojus kvies į namų interjerą pasižiūrėti kūrybiškai ir nepasiduoti didžiųjų prekybos centrų diktuojamoms madoms. Miesto centre – Rotušėje „Unideco“ įrengs unikalų kambarį, kuriame laužomi visi interjero standartai! Renginio lankytojai turės galimybę įsiamžinti unikaliame interjere bei pasiimti smagias momentines nuotraukas dovanų!

Plačiau

listItem image

Vagonetė

„Vagonetės“ šefų patentuoti bulvių vafliai – lietuviškos bulvės atgimimas kitu pavidalu. Iš šviežio, tradicinių arba saldžių bulvių tarkio gaminamas išskirtinis patiekalas patiekiamas su įvairiais priedais ir padažais. Įsimintini nauji skoniai tikrai privers sugrįžti!

Plačiau

listItem image

Vaida Vaitkė

Autoriniai darbai iš meldų. Darbų paletė – nuo elementų interjerui iki įvairios paskirties ir formatų moteriškų rankinių. Kūrybinė kryptis – „basa elegancija“. Savo darbus skiriu gamtos moterims, vertinančioms natūralumą ir improvizaciją.

Plačiau

listItem image

Vasco by I.C.O.N.

„Vasco by I.C.O.N.“ atneša šventę jūsų plaukams! I.C.O.N. produkcija pakelia plaukų priežiūrą į aukštesnį lygį, nes kiekvienas I.C.O.N. produktas yra sukurtas siekiant išgauti tobulą rezultatą. Renginio metu turėsite unikalią galimybę pasidaryti plaukų tatuiruotes, susipinti afrikietiškas kasytes ir pasipuošti įvairiausiomis šukuosenomis.

Plačiau

listItem image

Vilniaus dizaino kolegija

Kūrybinės dirbtuvės „Lokacija“ – atvirlaiškių gamyba.

Kūrybinių dirbtuvių idėja – fantazija užpildyti Rotušės aikštę – kaip Vilniaus žemėlapio fragmentą, kaip trimatę formą. Kas būtų, jeigu „Lokacija“ užaugintų galimybes kūrybiškai pakeisti miestą kasmet, kasdien? O kas būtų, jeigu visas Vilnius taptų žaidimų lokacija?

Plačiau

listItem image

Vilija Mataitytė

Vilijos Mataitytės juvelyrika – saviti papuošalai gražiems žmonėms iš spalvoto (oksiduoto) titano, sidabro, gintaro, perlų.

Plačiau

listItem image

Vilma Statkuvienė

Autoriniai rankų darbo odiniai aksesuarai. Odos plastinės galimybės, įvairios technikos, derinant tradicijas ir modernumą, padeda sukurti ir prabangų minimalizmą ir santūrią ekstravaganciją. Aksesuaras – svarbi aprangos detalė, kuri padeda sukurti savitą įvaizdį ir viską sulieti į harmoningą visumą.

Plačiau

listItem image

Violeta Mackialo

Kūrybinės dirbtuvės „Piešimas nematant“ skirtos rasti kitokią, ne tik verbalinę, bet ir dvasinę bei meninę komunikaciją tarp žmonių. Jose sujungiamos iš pirmo žvilgsnio, rodos, visiškai skirtingos kryptys: psichologija, laisvas piešimas, emocinis pradas. Dirbtuvės vyksta aklomis. Žmonės sėdi vienas priešais kitą, skiriami neperregimos širmos. Vienas jų pasakoja apie save, neminėdamas nė vienos detalės apie savo išvaizdą, o kitas iš šių asmenybės bruožų ir detalių siekia sukurti jo emocinį/jausminį portretą.

Plačiau

listItem image

Žiogas iš Ruty Design

Norime supažindinti Jus su „Žiogu“ – nauju mados ženklu iš „Ruty design“. Jo unikalus dizainas, sukurtas Rūtos Piekurienės, registruotas Europos bendrijoje. Tai tekstilinė kaklo puošmena moterims, vyrams ir vaikams. Ji apjungia ryškiausias tradicinių aksesuarų savybes – kaklaraiščio vertikalumą bei peteliškės puošnumą. Kuomet kaklaraištis atrodo banalus, o peteliškė perdėm pretenzinga, „Žiogas“ – tai aukso vidurys, kurio iki šiol stigo mūsų pasirinkimuose. Šis papuošalas – puiki išeitis ieškant „kažko ypatingo“ vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui ar kitoms progoms.

Plačiau