LOKACIJA 2022 09 02-04 DALYVIAI

listItem image

Adele Dagyte Jewellery

Juvelyrės Adelės Dagytės autoriniai darbai išsiskiria savo drąsiomis formomis ir jų deriniais. Kurdama ji eksperimentuoja su minimalizmu, bet nepraranda ir savo išskirtinumo – apgalvoto subtilumo jausmo.

Plačiau

listItem image

Agnė Čižauskaitė Illustration

Agnė daugiausiai kuria ir rėmina printus, tačiau dalis jos kūrybos taip pat tampa dizainais, perkeltais ant džemperių, marškinėlių, maišelių ir pan.

Plačiau

listItem image

A ir J Studija

Išskirtinio dizaino aprangos ir aksesuarų kolekcijos.

Plačiau

listItem image

Alberto Martini

Handmade Baroque jewelry. Silver 925 with natural stone and moissanite.

Plačiau

listItem image

Aleksandor | Aes Cuprium

Gamtos juvelyrika.

Plačiau

listItem image

AmourD`evil

Lietuvos parfumerijos namai, gaminantys namų kvapus, sojų vaško žvakes ir nišinius kvepalus.

Plačiau

listItem image

Anastasia Veresova

Papuošalai iš polimerinio molio.

Plačiau

listItem image

AnGis

Lietuvoje sukurtos ir pagamintos rankinės, kuprinės ir aksesuarai iš natūralios ir dirbtinės odos, lino, medvilnės ir kitų audinių. Modelius kuria Vilniaus dailės akademijos absolventė dizainerė.

Plačiau

listItem image

Anima

Juvelyrika, kuriama stebint gamtoje atsirandančias formas ir perkeliant jų įkvėptus vaizdinius į metalą.

Plačiau

listItem image

Ann Pure Nature | Airinga

Moteriški lininiai drabužiai.

Plačiau

listItem image

Bagic

Sukurti vadovaujantis minimalizmo filosofija, visi BAGIC gaminiai yra subtilūs, minimalistiški ir traukiantys akį. Greit pastebėsite, kad įsigiję gaminį gavote ne vieną, o du, tris ar net šešis skirtingus įvaizdžius! Tam ir reikalingi patentuoti dizaino sprendimai – vienas pirkinys taupo Jūsų pinigus, vietą spintoje, bet leidžia atrodyti vis kitaip.

Plačiau

listItem image

BARDAU-Art

Intuityvi tapyba iš sidabro, aukso detalių. Gamtos grožis mažomis dozėmis kasdienėje juvelyrikoje.

Plačiau

listItem image

BB Studio

Drabužiai ir aksesuarai stilingoms moterims. Sukurta ir pagaminta Lietuvoje.

Plačiau

listItem image

BeeGut Butikas

Linksmi ir spalvoti drabužėliai vaikams, nevengiantiems nuotykių ir linksmų savaitgalio pramogų.

Plačiau

listItem image

Brikis

Stilingi aksesuarai ir kramtukai kūdikiams, žindymo papuošalai mamytėms.

Plačiau

listItem image

Ceramic Heart

Profesionali autorinė keramika. Dekoratyvūs, tačiau tuo pačiu ir visiškai funkcionalūs indai, fantazija persmelktos interjero detalės – visa tai kuriama iš balto molio bei fajanso, naudojant skirtingas technikas, pasitelkiant vaizduotę, žinias ir patirtį.

Plačiau

listItem image

Cockoo ir 11:11 Jewellery

Autorinė Solveigos Vasiliauskaitės juvelyrika.

Plačiau

listItem image

Cosy Silver

Papuošalai, kurie yra labai organiški, paprastų formų ir nekomplikuoto dekoro, išsiskiriantys autentišku stiliumi. Nenugludinti, braižyti paviršiai akivaizdžiai pabrėžia, jog tai – autoriniai rankų darbo papuošalai, nepavaldūs šiuolaikinėms visuotinio kompiuterizavimo tendencijoms.

Plačiau

listItem image

Cozy Cashmere

Prabangaus 100% itališko kašmyro gaminiai: megztukai, šalikai, kepurės, riešinės.

Plačiau

listItem image

Created with Love in Lithuania

Skraistės, kardiganai, megztiniai iš itališkos moheros. Lengvi, švelnūs, malonūs dėvėti visus metus. Viskas nuo pirmos iki paskutinės mezginio akies yra rankų darbas. Naudojami aukščiausios kokybės verpalai, nepanaudoti lengvojoje pramonėje, taip prisidedama prie tvarios mados kūrimo.

Plačiau

listItem image

Cut My Fashion

Lietuviškas prekės ženklas, kuriam rūpi kokybė ir klientai. Kūrėjai siūlo sukneles, laisvalaikio ir sportinius kostiumėlius, lino gaminius... Viskas nuo pradžių iki pabaigos sukurta savoje siuvykloje.

Plačiau

listItem image

Decomundo

Jauku. Miela. Natūralu. Aksesuarai Jūsų namams. Rankų darbo papuošalai iš medžio, akmens. Organinės medvilnės drabužiai, dekoruoti piešiniais.

Plačiau

listItem image

Deer Forest Silk

Šilko ir gamtos harmonija. Lengvumu ir natūralumu alsuojantys gaminiai yra kūrėjos Gitanos Vyšniauskienės vienetiniai rankų darbo kūriniai. Kiekvienas šilko gaminys yra dažomas, pasitelkus unikalią technologiją ir tikrų augalų atspaudus. Šiais metais kolekciją taip pat papildė šilkiniai miego rūbai, siuvami iš rinktinio natūralaus šilko.

Plačiau

listItem image

Design by Žiedūnė

Unikalios rankų darbo skaros, tapytos išskirtiniais piešiniais. Vienetiniai lino ir vilnos drabužiai moterims.

Plačiau

listItem image

Des Mos

DES MOS (iš sen. graikų kalbos – ryšys) gintaro gaminiai – tarsi laiko kapsulė, jungianti Gintaro Kelio valstybėse gimusias senąsias tradicijas su modernia kasdienybe. DES MOS siūlo originalius, modernius bei netikėtus, tačiau laiko tėkmę išsaugojusius perdirbto (presuoto) ir natūralaus gintaro gaminius.

Plačiau

listItem image

Diana Paukstyte

Mados ženklas, išpažįstantis modernaus avangardo žanrą, kuris atsiskleidžia minimalistinėmis androgeniškomis formomis moderniame miesto kontekste.

Plačiau

listItem image

Ducktail Rainwear

Išskirtinis Lietuvoje pagamintų lietui atsparių produktų prekės ženklas, pasižymintis kokybe, modernumu bei ypatingu lengvumu. Kūrėjų misija yra paversti lietų malonia ir jaukia patirtimi. Funkcionalumas – pagrindinis prioritetas, kuriant DUCKTAIL lietpalčius. Kiekvienas nusipelno džiaugtis lietumi, o prastas oras savaime neegzistuoja – būna tik netinkama apranga!

Plačiau

listItem image

Elegant Me Jewellery

Subtilūs rankų darbo papuošalai iš sidabro, padėsiantys išreikšti individualumą bei sukurti norimą nuotaiką ir įvaizdį.

Plačiau

listItem image

Ely Hats

Nemari klasika, kuri nepriklausomai nuo laikmečio išlieka moderni. Rankų darbo skrybėlės iš ekologiškos vilnos ir prie jų harmoningai derantys papuošalai.

Plačiau

listItem image

Elvinikos Papuošalai

Akmenų derinimas su gintaru, medžiu – vėriniai, auskarai, apyrankės.

Plačiau

listItem image

Enli5 Plus Size

Drabužiai, sukurti drąsiai, savimi pasitikinčiai moteriai.

Plačiau

listItem image

E-odinis

Originali odinė galanterija, sukurta ir pagaminta meistro Gintauto Petronio rankomis. Daugiau negu 30 metų patirties odininkystėje, aukščiausi standartai ir nuoširdi kūryba.

Plačiau

listItem image

Epici

Lietuviškas prekės ženklas, kuriantis konceptualią, laikui nepavaldžią madą. EPICI apjungia estetiką, harmoniją bei technologinius sprendimus tam, kad padėtų Jums atskleisti individualumą. Kūrėjams svarbu, kad apranga atitiktų Jūsų skirtingus pojūčius, todėl kiekvienoje kolekcijoje pateikia platų aprangos spektrą – nuo minimalistinių iki sudėtingų konstrukcijų modelių.

Plačiau

listItem image

Ernesta Statkutė Jewellery

Biomorfinių ir antropomorfinių formų juvelyrikos darbai. Svarbiausia – detalės. Jų dėka net ir paprasčiausi dalykai atgimsta. Kiekvienas kūrinys gyvena savo slaptą gyvenimą, tereikia pamatyti jame istoriją.

Plačiau

listItem image

Erni Design

Unikalūs, stilingi, romantiški rankų darbo papuošalai.

Plačiau

listItem image

EtnoDesign

Lietuviški šviestuvai ir dovanos namams. Šviestuvai interjerui suteikia savitą veidą. Čia susijungia medienos šiluma, taktilinis tekstūros pojūtis ir dekoro simbolika. Minkštą šviesą skleidžiantys gaubtai išsiskiria etninių motyvų įkvėptais ornamentais. Medyje raižyti ažūriniai raštai švyti tamsoje, kviesdami pajausti gilesnę ženklų prasmę.

Plačiau

listItem image

Evaldas Šimelis

Rankų darbo autoriniai papuošalai.

Plačiau

listItem image

Feltinis

FELTINIS sieka populiarinti veltinio amatą ir pristatyti tik kokybiškus, išbaigtus, rankomis veltus veltinio gaminius. Veltiniai veliami iš natūralios arba dažytos avių vilnos. Natūralios raugintos odos arba natūralios gumos padai prisiuvami rankomis. Autorė velia nuo 2009 metų ir jau daug metų veda edukacijas vaikams ir suaugusiems Senųjų amatų dirbtuvėse.

Plačiau

listItem image

Filzi Felti ir Balta Balta

Gaminio dizainas grindžiamas paprastumu, augalinio dažo spalvų grožiu, funkcionalumu ir universalumu. Produktui gimstant, kiekviename kūrimo etape laikomąsi aplinką tausojančios ideologijos: tvarumas – tai tausojimas, pagarba, kūrybiškumas, ilgaamžiškumas.

Plačiau apie FILZI FELTI

Plačiau apie BALTA BALTA

listItem image

Forma Natura Jewellery

Rankų darbo autorinė juvelyrika, įkvėpta gamtos formų ir tekstūrų. Kiekvienas papuošalas yra atskira unikali skulptūra, pasakojanti savo istoriją. Autorinis papuošalas yra kaip mažytis pasaulis, kuris gimsta iš didelės meilės ir įkvėpimo. Kiekvienas kūrinys randa savo vienintelį žmogų ir ilgam pasilieka kartu keliauti.

Plačiau

listItem image

FreakyFoxx

FREAKYFOXX kuria minimalistinius, konceptualius papuošalus iš porceliano bei perteikia kitokias šios medžiagos savybes, negu daugelis yra pratę. Tai kūrėjai, pirmieji Lietuvoje pradėję į porcelianą žiūrėti kitu, neįprastu kampu ir išėję iš nusistovėjusių standartų bei normų. FREAKYFOXX gamina nešiojamą meną, kuris gražus savo paprastumu, tačiau nėra paprastas. Galima žiūrėti į papuošalą iš įvairių kampų ir kiekvieną kartą vis pamatyti kažką, ko nesimatė prieš tai.

Plačiau

listItem image

Garbanota

Tapybos darbai, perkelti ant kuprinių, rankinių, kosmetinių ir kitų daiktų.

Plačiau

listItem image

Gera Aura

Papuošalai ir aksesuarai iš medžio. Rimti ir mažiau rimti. Rankų darbo, pagaminti su meile. Pozityvu, žaisminga, skirta kiekvienam.

Plačiau

listItem image

GG Unique

2009 metais sukurtas lietuviškas prekės ženklas. Išskirtiniai papuošalai iš itin kokybiškų ir patvarių medžiagų. Pagrindinė medžiaga, naudojama kūryboje – nerūdijantis plienas, kuris jungiamas su auksu, sidabru, rodžiu ir natūraliais elementais – perlais, akmenimis, kriauklėmis.

Plačiau

listItem image

Glass Berries

Lightweight, unique and elegant glass jewelry. Handmade by glass artist and connected with silver or gold plated silver.

Plačiau

listItem image

Hapė

Idėjų namai, kuriuose telpa minčių įvairovė. Sėkmės apyrankės, zodiako žvaigždynai, graviruoti papuošalai, išskirtinės kojinės ir dar daugiau visko.

Plačiau

listItem image

Hempastic

Gatvės ir laisvalaikio stiliaus drabužiai, sukurti iš džinsinio kanapių pluošto.

Plačiau

listItem image

IG Mezginiai

Vilnoniai, moheriniai, lininiai megztiniai, šalikai ir kepurės.

Plačiau

listItem image

ingDIZAINAS

Originalūs, išskirtiniai, autoriniai Ingos Kličienės rankų darbo papuošalai ir interjero detalės iš keramikos.

Plačiau

listItem image

ingile

Rankų darbo, vien tik natūralių medžiagų vienetiniai drabužiai, papuošalai ir skrybėlės, sukurti ilgo, kruopštaus proceso metu, mėgaujantis ir niekur neskubant.

Plačiau

listItem image

Irmina Handmade

Papuošaluose atsispindi gamtos motyvai, ryškios spalvos, vyrauja skaniausių uogų ir gėlių tematika. Viskas pagaminta iš polimerinio molio, formuojant tik rankomis itin kruopščiai, netiražuojant, todėl kiekviena detalė yra unikali ir kiekvienas papuošalas – skirtingas.

Plačiau

listItem image

Ylaragis

Rankų darbo natūralios odos dailieji dirbiniai.

Plačiau

listItem image

Jewels By Edora

Rankų darbo papuošalai. Įvairių formų mažyčių stiklo karoliukų nėriniai. Klasikinės ar žaismingos formos ir daugybė atspalvių, pabrėžiančių Jūsų individualumą.

Plačiau

listItem image

Jola

Autoriniai keramikos, juvelyrikos papuošalai.

Plačiau

listItem image

Jolė Style

Rankų darbo papuošalai iš perlų ir natūralių akmenėlių.

Plačiau

listItem image

Jolita Silk

Vienetiniai tapybos ant šilko darbai: suknelės, šaliai, skarelės, šalikėliai.

Plačiau

listItem image

Jurga Creations

Grafikos ir tapybos kūriniai baltų mitologijos bei Lietuvos gamtos tematika. Dalis kūrinių pritaikyti ir perkelti ant rūbų bei interjero aksesuarų. Kūriniai skirti žmonėms, kurie, kaip ir autorė, žavisi paslaptingomis istorijomis, pasiekusiomis mus iš praeities, senaisiais dievais bei mažais stebuklais, kuriuos galima aptikti vaikščiojant gamtoje be telefono priešais nosį. Tiems, kurie visada viena akimi stebi, ar nepamatys kokių pasislėpusių miškų, ežerų ar olų gyventojų, paminėtų mituose ir legendose. Jurga nepraleidžia progos aplankyti archeologinių kasinėjimų ar vietų, apie kurias sklando padavimai ir pasakojimai, nes tai suteikia įkvėpimo naujiems kūriniams. Autorė tikisi, kad Jums bus taip pat smagu žiūrinėti jos darbus, kaip jai buvo smagu juos kurti.

Plačiau

listItem image

Kagi

Kanapių gaminiai. Naujas KAGI prekės ženklas Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės kosmetiką, kuri unikaliai veikia Jūsų odą – normalizuoja jos būklę ir neleidžia vystytis pakitusioms ląstelėms. Kosmetika tinka ir sausai, ir riebiai odai. Nori susigrąžinti jaunystę – KAGI tai ir siūlo!

Plačiau

listItem image

Katės Galerija

KATĖS galerija įkurta 2012 metais. Eglė Bertulienė, KATĖS galerijos savininkė, kuria papuošalus iš sidabro, dirba su oda ir natūraliais akmenėliais. Savo verslą Eglė pradėjo kurdama ir gamindama sages iš medžio ir metalo. SOSTINĖS DIENOSE, kaip ir kiekvienais metais, bus demonstruojami amatai: vietoje gaminamos vardo raidės apyrankės, apyrankės su palinkėjimais, bus rodoma kaip rišami jūriniai mazgai, pirkėjai mokomi juos rišti ir jų pagalba pasigaminti sau apyrankę.

Plačiau

listItem image

KB Design

Stiliaus ir mados studija, kurioje laukiamos moterys, trokštančios susikurti išskirtinį stilių.

Plačiau

listItem image

Ketri

Minimalistiniai modernūs papuošalai iš natūralaus Baltijos jūros gintaro.

Plačiau

listItem image

Kevimax

Išskirtinio dizaino drabužiai laisvai, šiuolaikinei moteriai. Unikalūs ir funkcionalūs modeliai leidžia kasdien jaustis patogiai.

Plačiau

listItem image

Knitas

Lietuvoje megzti žieminiai aksesuarai visai šeimai. Šeimos verslui jau 25-eri metai, jos nariai patys dalyvauja visuose gamybos procesuose. Gaminiai yra iš aukštos kokybės merino-kašmyro vilnos. Natūrali žaliava leidžia odai kvėpuoti, yra labai švelni ir suteikia komfortišką šilumą.

Plačiau

listItem image

Knitting By Indrė | Indre Sofija Ditkovske

Įsisupti į jaukų, švelnų, šiluma apgaubiantį mezginį trokšta kiekviena Moteris… Indrės rankų darbo, minimalistinio dizaino megztukai įkūnija grožį ir geras emocijas. Ir tai jau tapo jos vizitine kortele. Dabar pats laikas susipažinti ar iš naujo atrasti mezginius, kurie kasdien šildys ne tik kūną, bet ir širdį.

Plačiau

listItem image

Koppa

Suknelės, džemperiai moterims, puošti piešiniais, detalėmis, spalvų kontrastais.

Plačiau

listItem image

Krautuvėlė ĮDOMIAU

Stilingi, patogūs, išskirtiniai vaikiški bei moteriški drabužiai.

Plačiau

listItem image

KŪNOKŪNUI

Autoriniai juvelyrikos dirbiniai, kuriami rankomis iš tauriųjų metalų.

Plačiau

listItem image

Kvapų Gama

Kūno aliejai, purškiami kvepalai ir namų kvapai.

Plačiau

listItem image

Lina Andriukone

Minimalistinė kapsulinė spinta.

Plačiau

listItem image

LinBer Beauty

Išskirtiniai ir vienetiniai rankų darbo papuošalai, indai, interjero detalės.

Plačiau

listItem image

Mados Ikona

Patogūs liesti, malonūs apsikabinti. Gamyboje naudojamos tik aukščiausius standartus atitinkančios medžiagos, todėl užtikrinama gaminių kokybė.

Plačiau

listItem image

ManufactuRA Elegance

Rankų darbo papuošalai iš natūralios odos, pusbrangių akmenų, tekstilės.

Plačiau

listItem image

Markus Jewellery

„Kiekvienas darbas nepakartojamas, – tikina juvelyras – nesu iš tų autorių, į kurių darbus vos užmetus akį, galima atspėti kūrėją. Man neįdomu judėti tais pačiais bėgiais. Vengiu monotonijos, nuolat ieškau naujų formų. Vieni sudeda savo mintis į žodžius, aš sulydau į metalą, užkeikiu akmenyje. Noriu, kad jie ilgai bylotų laike…“

Plačiau

listItem image

Melt for Smell

Spalvoti namų kvapai. Išskirtinės išvaizdos namų kvapai iš natūralaus sojų vaško – tirpukai. Visi jie žaismingi, nuotaikingi ir labai skaniai bei intensyviai skleidžiantys aromatą namuose. Siūloma virš 60 skirtingų kvapų, tam, kad kiekvienas žmogus rastų tai, kas jam patinka labiausiai. Visi gaminiai yra rankų darbo. Taip pat parduodamos aromatinės lempos, kurios yra reikalingos vaško tirpukų lydymui.

Plačiau

listItem image

Miela

Autoriniai papuošalai su polėkiu savo istoriją skaičiuoja nuo 2007 metų rugsėjo. Tai aukštos kokybės, originalūs, autoriniai rankų darbo papuošalai, sukurti moderniai, drąsiai bei savimi pasitikinčiai miesto moteriai, ieškančiai išskirtinių stiliaus detalių. Su MIELA visi komplimentai bus Jūsų. Mėgaukitės!

Plačiau

listItem image

Milk Jewellery

Gera, kokybiška juvelyrika su atitinkama simbolika gali suteikti žmogui stiprybės įbėgti į aukščiausius kalnus, atlaikyti didžiausias gyvenimo audras. Kurdama papuošalus ir mini skulptūras, autorė visuomet galvoja ne tik apie estetiką ir grožį, bet ir apie išliekamąją vertę.

Plačiau

listItem image

Mipari

Lengvi ir unikalūs rankų darbo papuošalai iš polimerinio molio.

Plačiau

listItem image

Myliu Juodai

Išskirtiniai drabužiai darbui, laisvalaikiui bei šventėms. Stilingi, kokybiški, bet kartu ir labai patogūs rūbai puikiai tinka šiuolaikiškai moteriai. Jauskis laisvai su MYLIU JUODAI.

Plačiau

listItem image

My Vanity Shop

Papuošalai, aksesuarai, garderobo akcentai ir kitos inspiruojančios detalės.

Plačiau

listItem image

Mocca | Hand Made with Love

Kuprinės, rankinės, delninės, rūbai. Kūrėjai savo darbais nori pabrėžti moteriškumą, eleganciją, subtilumą, suderintą su patogumu. Jų tikslas, jog šių dienų moteris visur ir visada jaustųsi patogiai, bet svarbiausia – išliktų stilinga!

Plačiau

listItem image

Moheriukas

Vienetiniai megztukai, užmestukai, skraistės, skarelės, kepurės. Gaminiai numegzti tik iš aukštos kokybės itališkos moherio, merino ir kitų rūšių vilnos.

Plačiau

listItem image

Morta Nakaitė

Mados ir kostiumų dizainerė, jungianti mados ir šiuolaikinio meno sritis. Aktyviai kūrybinę veiklą plėtojanti menininkė kasmet pristato konceptualias drabužių, avalynės ir objektų kolekcijas, rengia parodas, taip pat yra pelniusi svarbiausių ir įtakingiausių mados konkursų apdovanojimus. Jos kurti drabužiai pristatyti daugelyje spektaklių, filmų ir įvairių tarpdisciplininių projektų.

Plačiau

listItem image

Muilo Ūkis

Natūralus rankų darbo muilas, augalų vandenys, augalų ištraukos, eteriniai aliejai, tepalai ir kremai. Daugelis augalų užauginti ir surinkti MUILO ŪKIO šeimos.

Plačiau

listItem image

Mur Mur Apranga

Patogumas, derantis su estetika. Universalūs, elegantiški ir praktiški drabužiai. Sukurta ir pagaminta Lietuvoje.

Plačiau

listItem image

Nemuno Alpakos

Iš visų vilnai auginamų gyvūnų alpakos pasižymi didžiausia spalvų įvairove, švelnia ir itin šilta vilna. Alpakos ir jų vilna jau beveik 10 metų yra šios šeimos gyvenimo dalis. Atraskite tvarius ir ilgaamžius rankų darbo siūlus ir mezginius, kuriuose dera senasis mūsų kraštų vilnos apdorojimo amatas ir egzotiškas alpakų pluoštas. NEMUNO ALPAKOS gali pasiūlyti tiek natūralių spalvų, tiek augalais dažytų siūlų, o galbūt ir pabandyti suverpti savąjį.

Plačiau

listItem image

ne.rasa

Lėtos mados siuvimo studija. Studijoje gimsta minimalistinio, neperkrauto dizaino drabužiai, kuriuos dėvėsite ilgai, jausitės patogiai, laisvai ir tiesiog mėgausitės gyvenimu.

Plačiau

listItem image

Nikoloz Jewelry

Šiuolaikinė rankų darbo juvelyrika iš sidabro, emalės ir brangakmenių.

Plačiau

listItem image

Nimfė

Natūrali kosmetika, kietieji šampūnai, pagaminti mažoje šeimos manufaktūroje.

Plačiau

listItem image

No More

A sustainable fine jewelry brand for ladies & gents that was created out of a passion for handcrafting timeless jewelry pieces. The creators said NO MORE to mass production and fast fashion and are committed to creating great designs with exceptional care while keeping mother earth happy. NO MORE way is to counter the wasteful fast-fashion jewelry by insisting that having less, but high quality - lasting jewelry can make a change.

Plačiau

listItem image

Ocdeco

2012 metais lietuvių drabužių kūrėjos sukurtas prekės ženklas, skirtas stilingoms šiuolaikinėms moterims.

Plačiau

listItem image

Pearls4us

Freshwater cultured pearls jewelry and Swarovski crystal crafts. Made in Latvia.

Plačiau

listItem image

Pilipe Accessories

Rankų darbo papuošalai moterims, kuriami iš pusbrangių akmenų ir įvairių modernių medžiagų.

Plačiau

listItem image

Pur`Pose

Kokybiški moteriški drabužiai.

Plačiau

listItem image

Raimondas Aškelovičius

Minimalistiniai, subtilūs, stilingi rankų darbo papuošalai.

Plačiau

listItem image

Raja Style

Braziliškų rankų darbo papuošalų ir aksesuarų vyrams ir moterims prekės ženklas, sukurtas Latvijoje. Gaminiai kruopščiai pagaminti (dažniausiai – rankų darbo), naudojant sidabrą, kitus metalus, natūralius akmenis iš Brazilijos, natūralią ir sintetinę odą.

Plačiau

listItem image

RA Juvelyrika

Jau dešimt metų autorė kuria ir gamina originalius kaklo papuošalus, auskarus, apyrankes iš akmenų, odos, metalų. Šiuos papuošalus nešioja moterys visoje Lietuvoje, jie nukeliavę ir į kitas šalis – JAV, Australiją, Japoniją, Izraelį, visas Europos šalis, PAR.

Plačiau

listItem image

Ramūnas Dagys

Rankų darbo keramika, persisunkusi meninėmis detalėmis.

Plačiau

listItem image

Random Jewelry

Gamtinių motyvų papuošalai iš natūralių medžiagų ir šmaikščiai konceptualūs parodiniai darbai.

Plačiau

listItem image

Raštų Upė

Spalvingas prasmingų ženklų pasaulis mūsų namuose: staltiesės, pagalvės, užuolaidos, malonios smulkmenos. Nuo tapybos („audžiu“ dažais) iki gaminio (Pitex skaitmeninė spauda ant tekstilės).

Plačiau

listItem image

Rene Deco

Stilingi rankų darbo papuošalai damoms.

Plačiau

listItem image

Rimalinum

RIMALINUM džiaugiasi galėdami pristatyti lietuviško lino „tote“ krepšius. Linas – nepaprastai tvari, ekologiška, daug gerų savybių turinti medžiaga. Tvaru, patogu, talpu, madinga! Siuvinėti dizainai suteikia krepšiams išskirtinumo, kiekvieną iš jų malonu nešioti.

Plačiau

listItem image

Ritos Menė

Papuošalai, sukurti pagal autorinę techniką, dvelkiantys Italija, Venecija.

Plačiau

listItem image

Ryža Lapė

Piešimas ant tekstilės ilgaamžiais, nenusiplaunančiais tekstiliniais dažais. Piešimo ant tekstilės edukacijos vaikams ir suaugusiems.

Plačiau

listItem image

RUDNÉ

It is a modern women`s clothing brand that embodies a philosophy of timeless, versatile wardrobe elements and pre-thought-out combinations. Each of our creations can be worn individually or easily transformed into the perfect combination with our other garments. We design so that by choosing the right accessories and shoes, you will be able to create new and different eye-catching style solutions every day.

Plačiau

listItem image

Sacred Forest

Juvelyrikos darbai, kuriami iš organiškų, gamtiškų objektų.

Plačiau

listItem image

SAKuotA Jewelry

SAKuotA reiškia nenumaldomo noro paliesti patyrimą. Puoselėjamas dinamiškas kūrybiškumas, skiriant ypatingą dėmesį lytėjimui. Didžiausias kūrinių įkvėpėjas yra žmogaus ir gamtos santykis.

Plačiau

listItem image

Selado Aprangos Studija

Mados prekės ženklas kasdieniams Jūsų nuotykiams. Viskas sukurta bei pagaminta Lietuvoje.

Plačiau

listItem image

Seses

Prekės ženklas, įkurtas 2012 metais, norint Jums pasiūlyti originalių, modernių ir išskirtinės kokybės natūralios odos aksesuarų. Kiekvienas SESES kūrinys yra sukurtas dizainerio ir pagamintas profesionalaus odininko. Aksesuarus puošia SESES logotipas – mandala – pusė saulės ir pusė mėnulio, ji simbolizuoja dviejų priešingybių sąjungą, kurioje gimsta grožis!​

Plačiau

listItem image

Sidabrina

Rankų darbo vienetiniai sidabriniai papuošalai.

Plačiau

listItem image

Silko Home X Aistishka

Linksmos rankų darbo avalynės namai bei rankų darbo natūralaus itališko šilko aksesuarai plaukams.

Plačiau apie SILKO HOME

Plačiau apie AISTISHKA

listItem image

Siuvimo Idėjos

Įvairūs tekstilės aksesuarai visai šeimai (peteliškės, kepurės, šalikai, gaubtai). Gamyboje naudojamos natūralios kokybiškos medžiagos, kurios daiktams suteikia tikrumo, jaukumo, šilumos.

Plačiau

listItem image

Siūliabumbiai

Išskirtinės rankų darbo šlepetės iš natūralaus veltinio su nuotaikingais spalvotais bumbulais.

Plačiau

listItem image

Spalvoti Kvapai

Natūralu, rankų darbo, kvapnu ir su savo istorija.

Plačiau

listItem image

Starli Jewelry

Išskirtiniai papuošalai, sujungiantys kelias skirtingas juvelyrikos kryptis. Viena jų – stikliniai papuošalai, magiškai šviečiantys tamsoje. Sukurti naudojant unikalią technologiją, papuošalai kviečia atrasti šviečiančius dangaus kūnus, perkeltus į stiklo gaminius. Antroji kryptis – bičiuliška juvelyrika, sukurta iš tikrų bičių korių.

Plačiau

listItem image

Studio Elste

Paprastai nepaprasti – patogūs, jaukūs, kokybiški laisvalaikio drabužiai moterimis, kurios nori būti pastebėtos.

Plačiau

listItem image

Surasta

Amžinai stilinga JUODA. Papuošalai, sukuriantys išskirtinę klasiką. Mados keičiasi, klasika išlieka visada. Be blizgučių ir pūkučių.

Plačiau

listItem image

Šarka

Šalikai, gobtuvai ir kiti drabužiai siuvami Vilniuje iš ypatingai kokybiškų audinių. Šio prekės ženklo kūrėjos renkasi tvarius būdus gamybai, autorės viską daro pačios.

Plačiau

listItem image

Tadas Deksnys Jewellery

Juvelyrika, skirta vertinantiems kruopštumą ir išbaigtumą, užburiančias emalio spalvas ir subtilų graviravimą.

Plačiau

listItem image

TADO`s Mados

Drabužiai, dekoruoti stilizuotomis kaukolėmis, kuriami laisvalaikiui, atostogoms, kelionėms.

Plačiau

listItem image

TaškU

Lietuviškas prekės ženklas, skirtas visiems ir visoms, mylinčioms madą ir mėgstančioms akį traukiantį stilių. Tokie žmonės rengiasi taip, kaip jiems patinka. Niekas nelieka nepastebėtas su „taškU“ drabužiais.

Plačiau

listItem image

Taškuota Suknelė Boutique

Stilius, kokybė ir išskirtinumas.

Plačiau

listItem image

Terra Recognita

Galerijoje pristatomi Lietuvoje gerai žinomo menininko Sauliaus Vaitiekūno darbai iš Baltijos jūros akmens, titnago, sidabro bei aukso. Kiekvienas menininko kurtas papuošalas yra unikalus, turintis savitą istoriją bei koncepciją. Tai kas tikra, paprasta ir amžina.

Plačiau

listItem image

TikoPatiko

Stilingi drabužiai veiklioms, savimi pasitikinčioms ir stilingoms moterims, kurios nebijo būti pastebėtos.

Plačiau

listItem image

Tykki

Rankų darbo papuošalai ir aksesuarai, lieti iš epoksidinės dervos, lipdyti iš polimerinio molio, nerti iš stiklo karoliukų bei natūralių akmenų, taip pat interjero detalės – lieti padėkliukai.

Plačiau

listItem image

TM byMe

Drabužiai, kuriami, siuvami, gaminami nuosavoje siuvykloje.

Plačiau

listItem image

Ugnès Story

Papuošalai, kurti iš noro įkvėpti kitus puoštis kasdien. Gaminiai iš žalvario, dengto auksu, bei upinių perlų.

Plačiau

listItem image

Ugniaus Juvelyrika

Sidabro papuošalai, gintaras, inkrustuotas sidabru.

Plačiau

listItem image

Ukrainian Vyshyvanka

Rankų darbo ukrainietiški drabužiai.

Plačiau

listItem image

UMI Jewelry ir AgAu

Autorinė minimalistinė juvelyrika, įkvėpta paprastumo, pauzių, šviesos ir begalinių erdvių.

Rankų darbo juvelyrika, pagaminta iš sidabro (Ag) ir aukso (Au). Kolekcijose vyrauja organiškos, abstrakčios, netaisyklingos formos ir natūralūs akmenys.

Plačiau apie UMI Jewelry

Plačiau apie AgAu

listItem image

Understyle

Keliaujanti studija atvyksta į Stiliaus Lokaciją ir atsiveža vieną seniausių spaudos būdų – šilkografiją. Ne tik sužinosite apie šilkografinės spaudos ypatumus, bet ir patys galėsite pabandyti ant džemperio, marškinėlių ar kepurės (o esant dideliam norui – ir ant batų) atsispausdinti iš anksto paruoštus dizainus.

Plačiau

listItem image

Vaida Vaitkė

Autoriniai darbai iš meldų – natūralios medžiagos, rankų darbas, tradicija, improvizacija.

Plačiau

listItem image

Vaidus

Autorinė juvelyrika šiuolaikinei miesto moteriai. Sidabras, puoštas auksu bei brangiaisiais ir pusbrangiais akmenimis. VAIDUS – tai aukso vidurys tarp klasikos ir mados.

Plačiau

listItem image

Vaje Jewellery

Subtiliai minimalistiniai rankų darbo juvelyriniai dirbiniai iš tauriųjų metalų.

Plačiau

listItem image

Vanmoda Larisa

Larisa pati kuria ir gamina modelius iš aukštos kokybės audinių. VANMODA produkcija yra elegantiška ir stilinga, pamėgta moterų. Larisa su džiaugsmu laukia Jūsų apsilankant.

Plačiau

listItem image

Varlių Spinta

Prekės ženklo filosofijai būdinga kurti limituoto tiražo drabužius, kurie nesikartotų ir nebūtų masiškai gaminami. VARLIŲ SPINTOS kūrėjai dažniausiai juokiasi, kad pas juos drabužiai gimsta tiesiai ant stalo. Šio prekės ženklo arkliukas – „oversize“ drabužių modeliai, tad ne paslaptis, jog savo modeliais VARLIŲ SPINTA pavergė labai daug „plus size“ dydžio moterų, kurios nori jaustis ne tik patogiai, bet ir atrodyti stilingai!

Plačiau

listItem image

Viju Jewelry

Autorinė juvelyrika.

Plačiau

listItem image

Vilijos Mataitytės Juvelyrika

Lengvi, paprasti, praktiški, spalvoti papuošalai iš titano.

Plačiau

listItem image

Vilma Statkuvienė

Odiniai aksesuarai. Aksesuaras – tai išraiškinga įvaizdžio detalė. Apjungdama odos tradicijas ir modernumą, derindama estetiką su praktiniais reikalavimais, autorė kuria prabangų minimalizmą ir santūrią ekstravaganciją. Svarbiausia, kad aksesuaras ne tik papuoštų, bet ir atskleistų individualybę.

Plačiau

listItem image

Vilnensis

Fine jewelry and bijouterie techniques are practiced and taught by Prof. Darijus Gerlikas.

Plačiau

listItem image

VioDesign

Papuošalai, sukurti su meile.

Plačiau

listItem image

Vivid Shop

Minimalūs, bet iškalbingi aksesuarai bei išskirtinis jų įpakavimas. Čia rasite tik aukščiausios prabos sidabrinius papuošalus, natūralaus šilko plaukų gumytes ir unikalaus dizaino plaukų segtukus.

Plačiau

listItem image

Volfwood Accessories

Jewelry from recycled materials, watch movements, typewriters etc.

Plačiau

listItem image

Volha Studio

Sensual jewelry, inspired by nature. An elegant jewelry with real flowers. Lightweight, minimalistic, airy design and unique shape which combines the modern style and natural elements. Handmade from high quality eco materials and not allergic steel. Let a piece of early summer stay with you forever!

Plačiau

listItem image

WioN Handmade

Rankų darbo natūralios odos gaminiai, pagaminti be adatos ar siūlo.

Plačiau

listItem image

Woolline

Originalūs, vienetiniai mezginiai iš tikros 100% itališkos merinosų vilnos vaikams ir suaugusiems, su meile sukurti ir numegzti Lietuvoje: suknelės, romperiukai, liemenės, žaketukai, megztukai, šalmukai, pirštinaitės, kepuraitės. Autorius yra Kūrėjų–Meistrų asociacijos narys.

Plačiau

listItem image

Zabela Design

Rankų darbo papuošalai, gaminami iš natūralių akmenukų.

Plačiau

listItem image

ZaiZai

Elegantiški ir praktiški rūbai, skirti visai šeimai. Sukurta ir pagaminta Lietuvoje.

Plačiau