hero banner

Registracija

Atsinaujinusi SOSTINĖS DIENŲ 2020 erdvė – STILIAUS LOKACIJA kviečia registruotis!

→ Vieta: V. Kudirkos aikštė ir Gedimino prospektas nuo Jogailos g. iki Jakšto g., Vilnius.

→ Data: rugsėjo 4 – 6 d.

STILIAUS LOKACIJA pristato gausybę stiliaus elementus kuriančių menininkų, kūrėjų ir dizainerių, kurie savo darbus pristato patys. Kūryba čia pristatoma per patirtį ir pažinimą, tad kiekvienas apsilankęs gali sužinoti, kaip atrodo to daikto kūrybos procesas arba jo dalis.

Kuriate drabužius, aksesuarus, juvelyriką, lipdote, siuvate, piešiate? Kviečiame paruošti ekspoziciją, fantazuoti, svajoti ir pristatyti save, savo prekinį ženklą kūrybiškai. Kviečiami registruotis juvelyrikos, keramikos, papuošalų kūrėjai, dizaineriai, drabužių kūrėjai, siuvėjai, tapytojai, skulptoriai, iliustratoriai, fotografai (print'ai), galanterijos, batų kūrėjai ir kitus gražius bei skanius dalykus kuriantys!

Jei anketoje pateikta informacija bus netiksli, nepilna ar neatitinkanti nurodytų reikalavimų, kandidatūra registravimuisi nebus svarstoma ir nebus atrenkama. Atrinkti dalyviai gautas sąskaitas už dalyvavimą SOSTINĖS DIENOSE 2020, STILIAUS LOKACIJA renginyje turi apmokėti per 5 dienas nuo sąskaitos gavimo. Dalyvio mokesčio sąskaitos siunčiamos ir apie dalyvavimą bus informuojami TIK atrinkti dalyviai.

Registracija vyksta iki liepos 31 d. Visa informacija el. paštu – stiliaus@lokacija.lt