hero banner

Registracija

„Lokacija“ yra vienos dienos miesto šventė, pristatanti dizainą, meną, rankų darbo daiktus per pažinimą, patirtį ir edukaciją. „Lokacija“ yra periodinis renginys, vykstantis kelis kartus per metus.

Dalyviams

Kuri? Parodyk – ką!
Tapai, lipdai, siūni, pieši? O kodėl proceso neparodžius tautai ir turistams? Kad žmonės suprastų, kaip, bent kažkokia proceso dalis, atrodo to daikto kūrimas? Pastaruoju metu pastebėta, kad žmonės pamiršta amatus ir tai, kaip gimsta pats daiktas. Tad parodykime, kiek meilės, dėmesio ir kruopštumo įdedame į kviekvieną daiktą! Parodykime, kuo mūsų gaminami daiktai yra ypatingi.

Savanoriams

„Lokacija“ yra žmonių, kurie domisi ir gyvena dizainu bei menu. Tokie šiek tiek išprotėję, kai kurie – kosmonautai, bet visi labai mieli, pozityvūs ir geri. Čia, susibūrus bendruomenei, vyksta labai daug ir įdomių dalykų. Prisijunk prie „Lokacijos“ komandos ir padėk suorganizuoti smagiausius renginius! O gal gali padėti jau dabar?! Užpildyk anketą ir mes su Tavimi susisieksime!

Tikslas: padėti įgyvendinti dizaino ir meno nuotykį Vilniaus mieste!

Kuo gali padėti: savo entuziazmu, gera nuotaika, rankomis, kojomis, idėjomis ir viskuo, ką gali ir moki! :)
Praktikos ir patirčių „Lokacijoje“ yra daug: nuo pagalbos su dokumentais, vėliavėlių karpymo, rėmėjų paieškos iki Instagram, FB ir kitų paskyrų tvarkymo.

Pažadam: daug patirties, geros nuotaikos ir nerealiai gero laiko!