hero banner

Registracija

Atsinaujinusi SOSTINĖS DIENŲ 2019 erdvė – STILIAUS LOKACIJA

Šiais metais SOSTINĖS DIENOSE 2019 „Dizaino skverą“ keičia visiškai naujas renginys – STILIAUS LOKACIJA!

→ Vieta: V. Kudirkos aikštė ir Gedimino prospektas nuo Jogailos g. iki Jakšto g., Vilnius.

→ Data: rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 d.

STILIAUS LOKACIJA pristato gausybę stiliaus elementus kuriančių menininkų, kūrėjų ir dizainerių, kurie savo darbus pristato patys. O įdomiausia yra tai, kad kūryba čia pristatoma per patirtį ir pažinimą, tad kiekvienas apsilankęs gali sužinoti, kaip atrodo to daikto kūrybos procesas arba jo dalis. Negalite parodyti proceso? Nebėda, paruoškite išskirtinę ekspoziciją, pristatykite save, savo prekinį ženklą kūrybiškai bei pabendraukite su lankytojais. Papasakokite, kaip atrodo Jūsų kūrybos procesas, padėkite suprasti – kaip gi gimsta nuostabiausi Jūsų kūrybos darbai!

Kuriate drabužius, aksesuarus, juvelyriką, lipdote, siuvate, piešiate? Kviečiame paruošti ekspoziciją, fantazuoti, svajoti ir pristatyti save, savo prekinį ženklą kūrybiškai – didžiausioje ir smagiausioje Vilniaus miesto šventėje.

IEŠKOMI: juvelyrikos, keramikos, papuošalų kūrėjai, dizaineriai, drabužių kūrėjai, siuvėjai, tapytojai, skulptoriai, iliustratoriai, fotografai (print'ai), galanterijos, batų kūrėjai, skanią kavą, ledus ir kitus gražius bei skanius dalykus kuriantys!Savanoriams

„Lokacija“ yra žmonių, kurie domisi ir gyvena dizainu bei menu. Tokie šiek tiek išprotėję, kai kurie – kosmonautai, bet visi labai mieli, pozityvūs ir geri. Čia, susibūrus bendruomenei, vyksta labai daug ir įdomių dalykų. Prisijunk prie „Lokacijos“ komandos ir padėk suorganizuoti smagiausius renginius! O gal gali padėti jau dabar?! Užpildyk anketą ir mes su Tavimi susisieksime!

Tikslas: padėti įgyvendinti dizaino ir meno nuotykį Vilniaus mieste!

Kuo gali padėti: savo entuziazmu, gera nuotaika, rankomis, kojomis, idėjomis ir viskuo, ką gali ir moki! :)
Praktikos ir patirčių „Lokacijoje“ yra daug: nuo pagalbos su dokumentais, vėliavėlių karpymo, rėmėjų paieškos iki Instagram, FB ir kitų paskyrų tvarkymo.

Pažadam: daug patirties, geros nuotaikos ir nerealiai gero laiko!